Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Dávkovač dezinfekce

Druh
Produkty
Cena
na dotaz

Dávkovač dezinfekce chytrý dezinfekční stojan díky bezkontaktnímu použití nožní pumpou, maximálnímu objemu a absolutní nezávislosti.

Množství

Dávkovač dezinfekce chytrý dezinfekční stojan díky bezkontaktnímu použití nožní pumpou, maximálnímu objemu a absolutní nezávislosti. Všestranné řešení dezinfekce na akcích i stavbách.

K prodeji nabízíme starší lehce použité dávkovače dezinfekce.

Hledáte praktické a flexibilní řešení pro zvýšené hygienické požadavky na akcích, stavbách a jiných místech? Dávkovač dezinfekce je to nejbezpečnější řešení. Dávkovač dezinfekce rukou je ovládán nožní pumpou, a proto nedochází k žádnému přímému kontaktu rukou s povrchy. Díky kompaktním rozměrům a robustní konstrukci je flexibilní, umožňuje rychlou a bezpečnou dezinfekci rukou přesně tam, kde je potřeba.
Dávkovač dezinfekce může být umístěn uvnitř i vně budov. 5 litrová nádrž na dezinfekci rukou patří k největším na trhu. Dávkovač nevyžaduje připojení na elektrickou síť ani baterie a nepotřebuje žádné montážní práce.

Pravidelné mytí a dezinfekce rukou zásadním způsobem snižuje riziko přenosu virů a bakterií a je základním preventivní opatřením proti jejich šíření, včetně COVID-19.

Technická data:

  • délka: 34 cm
  • šířka: 31 cm
  • výška: 141 cm

 

Akční cena: 1 000 Kč bez DPH

Máte dotaz?

Chcete více informací o produktu Dávkovač dezinfekce? Zašlete nám svůj dotaz.
GDPR – informace o zpracování osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty ke stažení.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné

Warning: Unterminated comment starting line 28 in /data/www/toitoi.cz/www.toitoi.cz/.java-scripty-paticka.inc.php on line 28