Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Profil společnosti

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Pražská 264,
274 01 Slaný

IČ: 49551655, DIČ: CZ49551655
tel.: 312 527 488, 312 520 818, 312 520 819
fax: 312 520 820
e-mail: info@toitoi.cz
web: toitoi.cz

 

Zkratka „TOI TOI“ (obvykle vyslovováno jako “tojtoj“), je ochranná známka pro produkty a služby poskytované společnostmi nadnárodního koncernu TOI TOI & DIXI Group. Ochranná známka, též ve verzi „TOI“ (toj) a jiných souvisejících variantách, je v Německu registrována od 1989. Ochranná známka TOI TOI byla pro český trh zaregistrována v roce 2005.

 

Označení TOI TOI vzniklo složením počátečních písmen slov TOIlet TOIlet (toaleta) a současně vychází z německého sloganu „toi, toi, toi“, kterým se přeje hodně štěstí (do češtiny možno přeložit jako „ptfuj, ptfuj, ptfuj“).

 

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu roku 1993 zápisem do Obchodního rejstříku u MS v Praze a stala se průkopníkem toaletního byznysu v ČR. Založením firmy vznikla další mezinárodní pobočka společnosti TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v Německu působí již od roku 1973. V devadesátých letech 20. století byla společnost TOI TOI Sanitärsysteme GmbH začleněna do mezinárodního koncernu, který se v současné době nazývá TOI TOI & DIXI GROUP.

 

Společnost TOI TOI je lídrem českého trhu v oblasti pronájmu mobilního sanitárního zařízení, mobilních toalet, pisoárů, mobilních mycích stání, dezinfekčních stojanů, obytných (kancelářských), sanitárních a skladových kontejnerů, mobilního oplocení a bezpečnostních bariér. Vládne trhu s mobilními toaletami a stala se zavedenou, důvěryhodnou značkou a garantem nejvyššího standardu služeb a kvalitní úrovně hygieny.

 

Od samého začátku je sídlem společnosti TOI TOI město Slaný. Nejprve svou činnost zajišťovala pouze ze sídla firmy, ale s rychle narůstajícím zájmem o její služby byla roku 1995 otevřena její první pobočka v Olomouci. Následně v roce 1999 byl zahájen projekt založení dalších poboček na celém území ČR a byly založeny pobočky v Českých Budějovicích, Plzni, o rok později také v Hradci Králové a v roce 2004 v Brně.
Tímto TOI TOI pokryla celé území ČR a dokázala tak snadno, rychle, kvalitně a také ekonomicky zajišťovat své služby. V roce 2017 se součástí TOI TOI stala společnost ADCO & DIXI spol. s r.o., čímž vznikla pobočka v Pískové Lhotě u Poděbrad.

 

Společnost TOI TOI má dnes v majetku přes 13 500 mobilních toalet a celá skupina TOI TOI & DIXI Group více než 450 000 ks. Toalety pro český trh dodává sesterská společnost - společnost TOI TOI & DIXI Kunststofftechnik, která mobilní toalety vyrábí ve svých vlastních závodech, což přináší řadu výhod včetně vlastního výzkumu a vývoje. Servisní vozidla Mercedes Benz nakupuje TOI TOI od sesterské společnosti TOI TOI & DIXI Fahrzeugtechnik.

 

Neustále se zvyšující nároky zákazníků a snaha o zajištění kompletního hygienického servisu přivedly firmu k rozšíření svého portfolia z mobilních toalet na další produkty a služby. TOI TOI začala pronajímat obytné (kancelářské), sanitární a skladové kontejnery a dokázala tak vytvořit pro své zákazníky tzv. zařízení staveniště na klíč.

 

Od roku 1998 TOI TOI rozšířila své portfolio o pronájem a prodej kvalitního mobilního oplocení, plotů, samostojných zábran a bariér.

 

Rovněž v oblasti krátkodobého pronájmu se společnost stala pro své zákazníky dodavatelem hygienického servisu na klíč, své aktivity dále rozšířila o pronájem zařízení pro mytí rukou, dezinfekční stojany, odpadkové koše, pokladny, kabelové můstky, vstupní koridory, nášlapné bariéry, systémy ochrany povrchu, osvětlení atd.

 

K hlavním zákazníkům společnosti TOI TOI patří především stavební firmy, městské a obecní úřady, organizátoři sportovních, společenských i kulturních akcí, koncertů, festivalů, dále Policie ČR, Armáda ČR a HZS ČR.

 

TOI TOI během svého třicetiletého působení zajišťovala hygienický servis na všech největších hromadných společenských akcích jako byly například koncerty Pink Floyd, Rolling Stones, Michaela Jacksona, U2, skupiny Elán, Metallica, Depeche Mode, R.E.M, Iron Maiden, Madonny, skupiny Rammstein a Imagine Dragons. Dále zajišťovala hygienický servis a zázemí při návštěvě prezidenta Spojených států amerických Baracka Obamy, při návštěvě papeže či na MS v klasickém lyžování v Liberci, MS v cyklokrosu v Táboře, MS v biatlonu v Novém Města na Moravě nebo na evropském setkání příznivců Harley Davidson. V letech 2002 – 2023 TOI TOI poskytovala hygienický servis na velkých vojenských cvičeních armád USA, Velké Británie, Nizozemska, Francie a ČR.

 

Společnost TOI TOI jako lídr trhu také vnímá svou odpovědnost vůči životnímu prostředí, proto se v roce 2022 vydala na cestu systematického řízení udržitelnosti, kdy se ve svém přístupu k udržitelnosti nespokojila s pouhou ochranou zdrojů a minimalizací odpadů, ale začala stavět na třech strategických pilířích: Služby & Produkty, Životní prostředí a Zaměstnanci. Ekologické dopady svých aktivit ve všech oblastech své obchodní činnosti soustavně měří, analyzuje a minimalizuje pečlivým nakládáním se zdroji, šetrným používáním čisticích prostředků a řádnou likvidací odpadních vod. Prostřednictvím nastavených opatření se TOI TOI snaží přispívat k ochraně životního prostředí, ke snižování spotřeby energie a emisí CO2.


Karel Svoboda, jednatel společnosti