Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


FAQ

1. Co je dlouhodobý pronájem WC?

Jedná se o pronájem WC, případně jiného zařízení, na 22 a více dní, jeho cena je stejná po celém území republiky. Cena dlouhodobého pronájmu zahrnuje dopravu na místo určení a zpět, pojištění pronajatého zařízení proti odcizení, pravidelné vysátí a vyčištění toalety, doplnění toaletního papíru 1 x týdně (nebo dle dohody 1 x za 14 dnů, příp. 1 x za 21 dnů), servis po ukončení pronájmu a následnou likvidaci odpadu na ČOV.

 

2. Jak účtujete (fakturujete) dlouhodobý pronájem?

Při dlouhodobém pronájmu, kdy není znám termín ukončení pronájmu, je nájemné vypočteno za každý kalendářní týden (tj. pondělí až neděle). Při zahájení pronájmu od čtvrtka včetně je nájemné stanoveno v poloviční sazbě standardního týdenního nájmu. Při ukončení pronájmu do středy včetně je nájemné stanoveno v poloviční sazbě standardního týdenního nájmu.

 

3. Co je krátkodobý pronájem WC?

Jedná se o pronájem na 1 – 21 dnů včetně, ceny se liší podle vzdálenosti a dále podle počtu odebraných kabin. Cena krátkodobého pronájmu zahrnuje pronájem na 1 – 21 dnů, dopravu na místo určení a zpět, pojištění pronajatého zařízení proti odcizení, servis po ukončení pronájmu a následnou likvidaci odpadu na ČOV.

 

4. Co znamená mimořádný servis pronajatého WC?

Během pronájmu lze objednat mimořádné vyčištění kabiny a to u dlouhodobého i krátkodobého pronájmu.

 

5. Provádíte servis toalet, které jsou ve vlastnictví zákazníka?

Provádíme i servis toalet, které jsou ve vlastnictví zákazníka. Servis provádíme v námi určeném dni v rámci servisní linky. Pokud zákazník požaduje provést servis urgentně mimo naše pravidelné trasy, účtujeme dopravu.

 

6. Kde může být mobilní WC umístěno?

Místo umístění mobilní toalety musí ležet v dosahu 6 – 7 metrů od možného zastavení servisního vozidla.

 

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Napište nám.Warning: Unterminated comment starting line 28 in /data/www/toitoi.cz/www.toitoi.cz/.java-scripty-paticka.inc.php on line 28