Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Produkty k pronájmu - Vakuové toalety

JOHN PRIVY® - INOVATIVNÍ VAKUOVÝ SANITÁRNÍ SYSTÉM, STYLOVÉ HIGH-TECH ŘEŠENÍ PRO AKCE.

S tímto inovativním sanitárním systémem nastavujete nejvyšší standardy kvality. John Privy® vyniká na všech festivalech a akcích vysokou úrovní pohodlí, nejmodernější vakuovou technologií a skvělým designem. Podle potřeb a velikosti akce můžete sanitární moduly John Privy® individuálně sestavovat.

Každá toaletní jednotka se skládá ze 3 samostatných uzavřených toaletních kabin, které vynikají velkorysým prostorem a vakuovou technologií splachování známou z letadel a vlaků.

Samostatná umyvadlová jednotka nabízí celkem 8 umyvadel z leštěného materiálu a je vybavena designovými doplňky a nepřímým LED osvětlením.

Nabídku doplňuje pisoárová jednotka s prostorem až pro 8 osob. Nikdo nemusí dlouho čekat, i při velkém počtu návštěvníků.

Naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. zajišťuje dodání zařízení, jeho odborné zapojení a profesionální údržbu a čištění. Na požádání vám poskytneme úklidový servis, který zajistí čistotu a postará se o doplňování spotřebního materiálu. K dispozici máme také techniky, kteří se starají o vakuové systémy. Na akci vám nabízíme služby, které potřebujete.

John Privy - WC

John Privy - WC

John Privy WC - Modulární WC jednotka se třemi samostatnými uzavřenými toaletními kabinami.

John Privy - Umyvadlo

John Privy - Umyvadlo

John Privy Umyvadlo - Umyvadlová jednotka s 2 x 4 umyvadly z leštěného materiálu.

John Privy - Pisoár

John Privy - Pisoár

John Privy Pisoár - Pisoárová jednotka s 2 x 4 pisoáry.


Warning: Unterminated comment starting line 28 in /data/www/toitoi.cz/www.toitoi.cz/.java-scripty-paticka.inc.php on line 28