Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Průhledné mobilní oplocení výšky 2 metry Anti-Climb

Druh
Skryté
Cena
na dotaz

Oplocení Anti-Climb tvoří téměř nepřekonatelnou překážku.

Množství

Oplocení nabízíme také ve variantě Anti-Climb. Drátěná výplň má menší oka, která znesnadňují přelezení plotu. V kombinaci s držákem ostnatého drátu, ostnatým drátem, speciální bezpečnostní sponou a sponou proti vyháknutí se jedná o téměř nepřekonatelnou překážku.

 

Sváry trubek, které tvoří obvodový rám plotu, jsou po celém obvodu. Tento svár zajišťuje vyšší pevnost rámu. Drátěná výplň je vyrobena ze zinkovaného drátu a přivařena do obvodového rámu. Branka pro pěší usnadňuje vchod personálu na staveniště. Oplocení lze vykrýt neprůhlednými plachtami.

Při výrobě svařované sítě se zavádí do technologické linky již pozinkovaný drát, v místě sváru vlivem elektrického oblouku dochází k částečnému narušení krycí vrstvy zinku. Svařovaná síť je pak přivařena k pozinkovaným sloupkům, nebo pozinkovanému rámu. Ikdyž je v místech sváru částečně narušena povrchová ochrana vrstvy zinku, kvalita a pevnost sváru není nikterak dotčena. V místech sváru může časem dojít ke korozi materiálu, vycházíme se však z předpokladu, že k morálnímu opotřebení mobilního dočasného oplocení dochází dříve vlivem mechanického poškození, nežli ztrátou povrchové ochrany a tudíž se jedná spíše o pohledovou záležitost. Narušená vrstva zinku není při nákupu provizorního oplocení vyrobeného touto technologií způsobu zinkování důvodem k reklamaci zboží. Výhodou této technologie je nižší pořizovací cena výrobku.

 

Technická data:

  • průměr trubky: 32 mm horizontálně / 41 mm vertikálně
  • rozměr pole: 3 461 x 2 000 mm
  • povrchová úprava: žárový zinek

 

Při objednání mobilního oplocení uveďte pouze obvod plochy, kterou chcete oplotit v m. Do poznámky pak případně další specifikaci jako je počet bran.
 

Přehled příslušenství pro mobilní oplocení

 

Máte dotaz?

Chcete více informací o produktu Průhledné mobilní oplocení výšky 2 metry Anti-Climb? Zašlete nám svůj dotaz.
GDPR – informace o zpracování osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty ke stažení.
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné

Warning: Unterminated comment starting line 28 in /data/www/toitoi.cz/www.toitoi.cz/.java-scripty-paticka.inc.php on line 28