Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

TOI TOI na LAVER CUPU 2017

TOI TOI na LAVER CUPU 2017

26.9.2017 | autor: Admin

Letošní první ročník LAVER CUPu hostila pražská O2 aréna. Během prodlouženého víkendu od 21. do 24. září bojovali nejlepší světoví tenisté dvou týmů Evropy a Světa o vítězství. Prvním vítězem této jedinečné akce se stal tým Evropy. Diváci mohli vidět týmovou soutěž plnou největších es současného tenisového světa – Rogera Federera, Rafaela Nadala, kapitánů obou týmů Johna McEnroa a Bjorna Borga a mnoha dalších. Je nám ctí, že naše společnost se mohla postarat o hygienické zázemí a zajišťovala také další služby, jako je pronájem mobilního oplocení, bezpečnostních hrazení a dalšího. Venkovní Fanzona, která byla po čtyři dny zdarma pro všechny příchozí, byla vybavena sanitárními kontejnery napojenými na vodovodní a kanalizační síť. Pro hygienickou pohodu návštěvníků bylo připraveno dále celkem 37 toalet a 28 pánských pisoárů. Pro pohodlí VIP návštěvníků byly do samotné konstrukce VIP stanu integrovány VIP kontejnery, které nabídly nejvyšší možný standard osobní hygieny na českém trhu.

V rámci produkčního zázemí byly, jak ve venkovním prostoru, tak přímo uvnitř technického zázemí samotné O2 arény, instalovány sanitární, kancelářské a skladové kontejnery sloužící pro potřeby TV přenosů, akreditace a dalších podpůrných služeb. Jsme velice rádi, že i díky našemu úsilí a nasazení, které jsme vynaložili nejenom při přípravě, ale i při realizaci a následně i demontáži akce, byl první ročník LAVER CUPU celkově hodnocen jako velmi povedený a to nejenom návštěvníky ale také samotnými protagonisty.

Pro zázemí akce naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. dodávala mobilní toalety, mobilní pisoáry, mobilní oplocení, zábrany a bariéry, kancelářské, skladové a sanitární kontejnery včetně vlastního napojení na vodovodní, kanalizační a elektrickou síť.