Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Snowjam 2016 Špindlerův Mlýn

Snowjam 2016 Špindlerův Mlýn

21.3.2016 | autor: Admin

Světová snowboardová špička se o víkendu sešla ve Špindlerově Mlýně při finále Světového poháru ve Freestyle snowboardingu. Celkové prize money ve výši 1,2 milionu korun přilákala do Špindlu takové hvězdy jako je Cheryl Maas a mnoho dalších jezdců z celého světa. Areál ve Svatém Petru přivítal ženské kategorii nejlepší českou snowboardistku Šárku Pančochovou, dále pak Kateřinu Vojáčkovou a v mužích Jana Nečase, Petra Horáka, Dušana Kříže, Mikiho Pajera a další. Výsledkově se čeští jezdci neztratili – Šárka Pančochová skončila na celkovém třetím místě a nejlepší český jezdec Dušan Kříž skončil v semifinále, do dalších bojů nepostoupil a obsadil celkově 15 místo.
Výsledky ženy:
1. Silvia Mittermueller (GER)
2. Katie Ormerod (GBR)
3. Šárka Pančochová
Výsledky muži
1. Jamie Nicholls (GBR)
2. Chris Corning (USA)
3. Billy Morgan (GBR)

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. byla u toho. Pro návštěvníky, jezdce i pro potřeby produkce, televizních přenosů a bezpečnostní službu byly k dispozici: mobilní toalety, mobilní oplocení, obytné kanceláře, pokladny a další materiál. I díky naší pomoci se tak povedlo organizátorům uspořádat nejlepší český snowboardovou akci letošní zimní sezóny.

 

 

 Warning: Unterminated comment starting line 28 in /data/www/toitoi.cz/www.toitoi.cz/.java-scripty-paticka.inc.php on line 28