Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Pilsner Fest 2016

Pilsner Fest 2016

10.10.2016 | autor: Admin

Pilsner Fest, oslava připomínající uvaření první várky piva Pilsner Urquell před 174 lety, přilákal v sobotu 1. října do plzeňského pivovaru více než 50 tisíc návštěvníků. Na narozeninové oslavě se načepovalo přes 100 tisíc půllitrů zlatého ležáku i dalších plzeňských piv. Návštěvníci si vychutnali nejen nefiltrované plzeňské pivo, ale i kvalitní gastronomii, hudební program nebo účast zajímavých osobností, které uchovávají tradiční pivovarská řemesla a už po generace dělají plzeňský ležák tím, čím je.

Oslava piva Pilsner Urquell však festivalem neskončila, ten naopak odstartoval další oslavy po celé České republice. Historické výročí se bude slavit až do listopadu ve stovkách restaurací a hospod, kde mohou návštěvníci ochutnat autentický Pilsner Urquell v jeho nefiltrované podobě.

Pro zázemí akce naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. dodávala mobilní toalety, pisoáry, žlaby, nádrže na vodu, obytné a sanitární kontejnery, mobilní oplocení a zábrany, kabelové můstky a samozřejmě, že zajišťovala i servis mobilních toalet počas celé akce.