Madonna v Praze - show na druhou
Dispečink Slaný
312 527 488

Madonna v Praze - show na druhou

14.8.2009 | autor: Admin

Megashow královny světového popu přitáhla na pražský Chodov ve čtvrtek 14. srpna dobrých 40 000 diváků. A kdo nelitoval vyplatit na dřevo za vstupenku k stání zhruba tisíc korun, určitě zhodnotil svou investici v zážitku, na jaký se nezapomíná.

Už přípravy na koncert naznačily, že se tady chystá něco mimořádného. Bezpečnostní opatření si totiž nezadala s manévry při zasedání Mezinárodního měnového fondu nebo návštěvě amerického prezidenta Baracka Obamy. K žádným nepokojům však nedošlo a ani nemohlo, čelní představitelé undergroundu a alternativní scény, kteří s Madonnou po umělecké stránce hluboce nesouhlasí, zůstali ve svých nálevnách a čajovnách a hleděli si svého.

Milovníci toho nejstřednějšího proudu tak mohli v klidu natéci do pečlivě zabezpečeného přírodního amfiteátru na Chodově. A pokud se obrnili pořádnou porcí trpělivosti, aby přečkali kontroly před vstupem, snaživého dýdžeje Paula Oakenfolda i asi půlhodinové zpoždění začátku koncertu, mohli si od devíti do jedenácti večer nechat masírovat smysly tou nejšpičkovější show, jakou dnes světový showbyznys nabízí.

Přivítání bylo velkolepé – desetitisíce svítících mobilů svorně napříč spektrem mobilních operátorů zvolilo jednohlasně svou královnu. Člověk si maně posteskl: kdyby se takto svorně hlasovalo v parlamentu, tak máme v Česku ty nejlepší zákony na světě.

Průlet jednotlivými superčísly musí začít u Candy Shopu s Madonnou v černém trikotu s rukávy od Riccarda Tisciho, usazenou na trůnu ve tvaru písmene M, nadchly i oslnivé Beat Goes On, Human Nature nebo Vogle. Nechyběl ani návrat do osmdesátých let v hitu Into The Groove s královnou v červené minisukni s podkolenkami. Skvěle zrežírovaný sled čísel udržel spolehlivě diváky celé dvě hodiny ve varu.

Spokojeností zářily i kontrolní orgány: "Procházíme okolí spolu s policií. Jsme překvapeni, že se tu nepovalují odpadky a nevyskytl se zatím žádný jiný problém," sdělila mluvčí radnice Prahy 11 Andrea Wolfová. Problémy podle starosty Prahy 11 Dalibora Mlejnského nedělal ani hluk, který v centru starého Chodova dosáhl 42,9 decibelu (norma je 30 dB). Za vyšší hluk ovšem mohla blízká dálnice!

Poslední zážitek si diváci připravili sami - chodovský kotel, který se složitě plnil více než čtyři hodiny, byl půl hodiny po koncertu bez problémů prázdný.

TOI TOI
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)

WC kompas
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.