Lyžařská exhibice v Karlových Varech
Dispečink Slaný
312 527 488

Lyžařská exhibice v Karlových Varech

14.1.2009 | autor: Admin

Již podruhé se na druhý svátek vánoční proměnilo lázeňské centrum Karlových Varů v lyžařskou trať s běžci na lyžích a tisíci diváků. Do Karlových Varů zavítal opět exhibiční závod Carlsbad Ski Sprint, ve kterém změřilo své síly pět národních týmů v běžeckém lyžování – Česko, Německo, Rakousko, Rusko a Slovensko. Pořadatelé navezli den před závodem do Karlových Varů přes 1300 kubíků sněhu. Počasí jim přálo a spolu se závody přišlo ochlazení. Trať na pěší zóně T. G. Masaryka v centru města pokryla vrstva sněhu vysoká zhruba 30 centimetrů, kterou upravila rolba přivezená z Božího Daru. Trať neumožnila příliš taktizování. Závodníci museli jet naplno od prvních metrů. Celodenní program načala na frekventované ulici T. G. Masaryka svým koncertem skupina Maxim Turbulenc. Pak na řadu přišly závody běžeckých nadějí. Od šesté hodiny večerní poté před zraky několika tisícovek lidí odstartoval na plné obrátky druhý ročník vánoční městské exhibice Carlsbad Ski Sprint ve sprintu volnou technikou. Za Českou republiku startovalo v lázeňském městě ve třech družstvech šest závodníků. Mezi nimi nechyběl mistr světa na 50 km Martin Koukal, který patřil k favoritům závodů, což v jejich průběhu také na trati dokazoval. Stopku mu pak vystavili až v rozhodujícím sprintu o postup do finále A běžkaři Slovenska. Nakonec se z celkového vítězství radovali Rakušané, druzí skončili Slováci a na pomyslném stupínku vítězů je doplnilo na bronzové pozici družstvo Německa.

Patronát nad akcí převzal vítěz loňské Tour de Ski a vítěz Světového poháru v běhu na lyžích 2007-8 Lukáš Bauer. Pořadateli akce jsou společnost Müller Production s.r.o., Lyžařský klub Quilt Pernink a Lyžařský klub Slovan Karlovy Vary.

TOI TOI
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)

WC kompas
České půjčovny
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.