Již 5. ročník TOI TOI Campu jsme uspořádali opět na Benátské noci
Dispečink Slaný
312 527 488

Již 5. ročník TOI TOI Campu jsme uspořádali opět na Benátské noci

31.7.2015 | autor: Admin

Již pátým rokem mohli návštěvníci festivalu Benátská noc využít ubytování v nejmodernějším velkokapacitním stanovém městečku, který na českých festivalech nemá obdoby - v TOI TOI Campu. Samozřejmostí byly čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo víceúčelové hřiště. Přímo v areálu kempu vyrostla velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu byla v provozu non-stop. Celý areál TOI TOI Campu byl uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečností agenturou.

"Náš kemp stanovuje nejvyšší možnou úroveň stanového ubytování a hygieny na českých festivalech. Chceme nabízet kvalitní servis, aby jste si váš oblíbený festival maximálně užili. Nabízíme bezpečný, oplocený a osvětlený areál, kde vždy naleznete čisté a plně vybavené toalety, koupelny a sprchy s teplou vodou. Kromě hygieny a ubytování TOI TOI Camp nabízí i sportovní vyžití, restauraci, kavárnu s non-stop provozem, bezpečnostní schránky nebo třeba prodejnu festivalových potřeb", řekl jednatel společnosti TOI TOI Ing. Karel Svoboda.

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)

WC kompas
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.