Již 5. ročník TOI TOI Campu jsme uspořádali opět na Benátské noci
Dispečink Slaný
312 527 488

Již 5. ročník TOI TOI Campu jsme uspořádali opět na Benátské noci

31.7.2015 | autor: Admin

Již pátým rokem mohli návštěvníci festivalu Benátská noc využít ubytování v nejmodernějším velkokapacitním stanovém městečku, který na českých festivalech nemá obdoby - v TOI TOI Campu. Samozřejmostí byly čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo víceúčelové hřiště. Přímo v areálu kempu vyrostla velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu byla v provozu non-stop. Celý areál TOI TOI Campu byl uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečností agenturou.

"Náš kemp stanovuje nejvyšší možnou úroveň stanového ubytování a hygieny na českých festivalech. Chceme nabízet kvalitní servis, aby jste si váš oblíbený festival maximálně užili. Nabízíme bezpečný, oplocený a osvětlený areál, kde vždy naleznete čisté a plně vybavené toalety, koupelny a sprchy s teplou vodou. Kromě hygieny a ubytování TOI TOI Camp nabízí i sportovní vyžití, restauraci, kavárnu s non-stop provozem, bezpečnostní schránky nebo třeba prodejnu festivalových potřeb", řekl jednatel společnosti TOI TOI Ing. Karel Svoboda.

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)
eploty.cz
(ploty, oplocení, branky, brány a pletiva)
WC kompas
České půjčovny
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.