Bohemian Gran Fondo
Dispečink Slaný
312 527 488

Bohemian Gran Fondo

8.10.2016 | autor: Admin

Centrem všech pěti tratí Bohemian Gran Fondo bylo město Český Krumlov. Pohraniční hory, ve kterých se akce konala, kdysi tak těžko překonatelné a po staletí rozdělující národy, státy či politické systémy, jsou dnes protkány hustou sítí úzkých, málo frekventovaných cest s dobrým povrchem, které vyvolávají iluzi cyklistického ráje.  Strmé i méně strmé výstupy se střídají se sjezdy, které však pořadatelé důsledně nezařazovali do měřených úseků. Vedle náročnosti byla bezpečnost tím nejdůležitějším kriteriem při výběru trati. Účastníci mohli zvolit z pěti náročných tratí různé délky. Všechny tratě svou délkou a zejména výškovám profilem představovali pro jezdce vážnou sportovní výzvu.

Co však zcela odlišuje Bohemian Gran Fondo od podobných akcí u nás i v zahraničí je její charitativní cíl. Startovné účastníků podporuje projekty zaměřené na boj s rakovinou prsu. Termín akce korespondoval se začátkem celosvětového Breast Cancer Awareness Month. V loňském roce byla převedena na účet charitativního partnera Projektu 35 částka 100.000,- Kč.

Charitativní charakter akce je odražen i v mottu Bohemian Gran Fondo: „Race to Help, Help to Win“.

Pro zázemí akce naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. dodávala mobilní toalety.
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)

WC kompas
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.