STK pro chlapy
Dispečink Slaný
312 527 488

STK pro chlapy

1.9.2016 | autor: Jan Zeman

Nadační fond Petra Koukala vznikl v roce 2013 s cílem zviditelnit problematiku mužského zdraví jakožto společenského tématu, které se bezprostředně dotýká každého muže, ale i jeho blízkých a rodiny, a to s důrazem na závažná onemocnění. Úsilí fondu se zaměřuje převážně na informování veřejnosti a na otevřenou diskusi o mužských nemocech s cílem připomenout, jak důležitá je pro muže zdravotní prevence.

Toto poselství se Nadační fond Petra Koukala snaží šířit prostřednictvím projektu STK pro chlapy a unikátní brožury s názvem Manuál pro údržbu chlapa. Ta přirovnává jednotlivá mužská onemocnění k poruchám na vozidlu, aby si muži uvědomili, že o své tělo by se měli starat stejně jako o své auto nebo kolo. Proto věříme, že projektem STK pro chlapy inspirujeme co nejvíce mužů, aby se včas vydali na preventivní prohlídku, která jim může zachránit život a přidat mnoho kilometrů v sedle.

Naše společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. podporuje tento projekt a je jeho partnerem.

Více informací naleznete na stránkách http://www.stkprochlapy.cz

Manuál pro údržbu chlapa v on-line podobě najdete na adrese http://www.stkprochlapy.cz/brozura/

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)

WC kompas
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.