Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Reference

 29.4.2009
Linka

Prague food festival 2009

Od pátku 29. 4. do neděle 31. 5. proběhla třídenní oslava umění našich nejlepších šéfkuchařů a producentů nápojů, to vše na pozadí krásy hlavního města Prahy.

 27.2.2009
Linka

Z Vyšehradu korytem

Šílená adrenalinová zábava Red Bull Crashed Ice byla u nás opět po několika letech k vidění. První únorovou sobotu se na pražském Vyšehradě utkalo o titul ledového krále a královny bezmála 120 závodníku ze 14 zemí. Více než 7 000 fanoušků je hnalo do cíle přes 365 metrů dlouhého ledového koryta.

 20.2.2009
Linka

Mistrovství v Liberci

V druhé polovině února se poprvé v České republice uskutečnilo mistrovství světa v klasickém lyžování. Liberecké mistrovství světa skončilo. Sportovci a týmy se rozjeli zpět do svých zemí a v paměti zůstanou jen vzpomínky. Bohužel to budou především vzpomínky na různé skandály a mediální kauzy, které provázely celý šampionát. Nějak v nich zaniklo to, jak velký to byl šampionát, nebo kolik přijelo výprav. Proto jsme pro vás připravili krátký přehled.

 15.1.2009
Linka

Silvestr na Václaváku

Silvestrovský Mejdan roku z Václaváku TV Nova proběhl letos již potřetí. Společnost Toi Toi na tuto akci dodala mimo dalších produktů i nášlapné bariéry, které oddělovaly prostor pro účinkující od diváků.

 14.1.2009
Linka

Lyžařská exhibice v Karlových Varech

Již podruhé se na druhý svátek vánoční proměnilo lázeňské centrum Karlových Varů v lyžařskou trať s běžci na lyžích a tisíci diváků. Do Karlových Varů zavítal opět exhibiční závod Carlsbad Ski Sprint, ve kterém změřilo své síly pět národních týmů v běžeckém lyžování – Česko, Německo, Rakousko, Rusko a Slovensko.