Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Novinky

 30.9.2011
Linka

Léto s Tojtojem

Takové bylo TOI TOI (nejen) festivalové léto :) Děkujeme!

 22.9.2011
Linka

TOI TOI Cup startuje!

Léto doznívá, ale o slovo se již hlásí jedno z neúspěšnějších českých cyklistických odvětví cyklokros. Domácí sezona odstartuje, a hned hodně zostra, v sobotu 24. října 2011 prvním závodem seriálu TOI TOI Cupu ve Stříbře. Společnost TOI TOI je hlavní partnerem nejvýznamnějšího českého seriálu v nastávající sezoně již popáté.

 11.8.2011
Linka

TOI TOI v pořadu Těžká dřina (Prima COOL)

Od 5. října bude TV Prima vysílat na kanále Prima COOL pořad Těžká dřina, což není nic jiného než dokumentární tragikomedie s prvky humusu! Ne náhodou se chlapec (oběť) dostal i do TOI TOI a jeho boj s hnědou sílou uvidíte hned v prvním díle.

 2.7.2011
Linka

Jsme hlavním partnerem 1000 Miles Adventure!

TOI TOI je hlavním partnerem prvního ročníku extrémního závodu 1000 Miles Adventure, který odstartuje 3.7. 2011 a povede napříč Česko-Slovenskem. Závod je otevřen pro bikery, běžce, chodce, koloběžkáře a všechny, co se pohybují vlastní silou. Stanoven je pouze start a cil a trasa přírodou, kterou musí závodníci dodržet. Kdy a kde spí, kdy jedou, co jedí, je jen na nich. Cílená podpora je zakázána.

 1.7.2011
Linka

TOI TOI video: Učitelka v toitoice

Natočili jsme nový reklamní klip TOI TOI, ve kterém si parta nezbedných skejťáků "pohraje" s nebohou paní učitelkou.

 28.6.2011
Linka

Hodnocení ČEKIA Stability Award na úrovni AA

V letošním hodnocení ČEKIA Stability Award jsme dosáhli vynikající úrovně AA.

Hodnocení ČEKIA Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, kde tři nejlepší možná hodnocení jsou AAA, AA, resp. A. Hodnocení je každoročně aktualizováno.