Zveme Vás do kina
Dispečink Slaný
312 527 488

Zveme Vás do kina

1.10.2013 | autor: Admin

Zveme Vás do kina na premiéru absolventského filmu FAMO (Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku) Lord Hoven v kinu AERO 11. října 2013.

Skutečný příběh o hledání nejznámějšího neabsolventa vysoké školy, jehož život byl v takových sračkách, až s nimi musel začít plnit VŠEchny záchodové kabinky. Policista Arnošt udělá cokoliv, aby se jimi prokousal a tento zdánlivě banální a bizarní případ vyřešil.

Lord Hoven je přezdívka muže, který na konci roku 2007 po dobu asi dvou měsíců poškozoval zařízení budovy VŠE na Jižním Městě a další místa patláním výkalů po toaletách a močením po sedačkách na chodbách. Na místě zanechával i svůj podpis a další vzkazy. Své výtvory prezentoval i na internetu, kde zveřejnil i seznam všech míst, která podle svého tvrzení znečistil. V důsledku jeho činnosti došlo k měsíčnímu uzavření pánských záchodů a dvě uklízečky podaly výpověď. Po dvou měsících svého jednání dobrovolně zanechal a VŠE poslal omluvný dopis, ve kterém své jednání vysvětloval tím, že neměl práci. O aktivitách Lorda Hoven opakovaně informovala různá česká média. Jeho identitu se však nepodařilo i přes pátrání Policie ČR, VŠE a jejích studentů odhalit. Po obdržení omluvného dopisu VŠE oznámila, že považuje věc za uzavřenou a nehodlá se k ní dále vyjadřovat.

Více o filmu na webu http://www.lordhoven.cz

Jak jistě uznáte partnery tohoto filmu musela naše společnost být ...

 

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)
eploty.cz
(ploty, oplocení, branky, brány a pletiva)
WC kompas
České půjčovny
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.