V letošním roce TOI TOI opět obhájil v ČEKIA Stability Award nejvyšší hodnocení AAA
Dispečink Slaný
312 527 488

V letošním roce TOI TOI opět obhájil v ČEKIA Stability Award nejvyšší hodnocení AAA

20.7.2015 | autor: Admin

UZNÁVANÉ OCENĚNÍ ZVYŠUJÍCÍ DŮVĚRYHODNOST SPOLEČNOSTI.

Hodnocení CZECH Stability Award vyhlašuje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“ a publikovány v ekonomických médiích.

METODIKA HODNOCENÍ

Metoda hodnotícího modelu Stability Award je založena na exaktní statistické analýze a principech data miningu. Do analýzy vstupuje množství ukazatelů z oblasti individuálních charakteristik firmy. Jedná se o údaje typu demografická data, informace o platební morálce subjektů, finanční údaje, vazby mezi jednotlivými subjekty či negativní informace a makroekonomická data. Skóringový model CZECH Stability Award vychází z mezinárodních zkušeností centrálního skóringového týmu Bisnode. Výkonnost modelu, jež se blíží k 70 %, je dána kvalitou dat a rozsahem údajů, které Bisnode zpracovává, stejně jako unikátní makroekonomickou komponentou, která se v čase mění podle aktuálního vývoje ekonomiky. Důsledkem je výrazný posun firem do oblasti vyššího rizika v době krizového období, zatímco v období konjunktury míra rizika úpadku firem klesá.

I přes tato fakta a v takto nelehké době se naší společnosti TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. podařilo obhájit nejvyšší možné hodnocení AAA. To výrazně zvyšuje důvěryhodnost vůči obchodním partnerům, zákazníkům, ale i zaměstnancům a poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Díky tomuto ocenění tak získáváme další náskok před naší konkurencí.

Děkuji Všem zaměstnancům společnosti, kteří se zasloužili o tento úspěch.

Ing. Karel Svoboda, jednatel společnosti

 

 

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)

WC kompas
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.