Naši zaměstnanci uspořádali charitativní sbírku
Dispečink Slaný
312 527 488

Naši zaměstnanci uspořádali charitativní sbírku

25.11.2014 | autor: Admin

Nejenom společnost TOI TOI, ale i naši zaměstnanci mají srdce na svém místě a proto uspořádali mezi sebou charitativní sbírku pro letohrádek Vendula v Horním Bezděkově. Minulý týden ve čtvrtek 20. 11. 2014 byla ukončena a dary předány. 

"Byla jsem velice mile překvapena, kolik lidí se zapojilo a kolik věcí jsme nakonec shromáždili. Dali jsme dohromady mnoho hrnečků, skleniček, talířů, příborů, utěrek, ručníků, povlečení, ubrusů, ale také kastroly, pekáče, sítka, prostírání, odšťavňovač, žehličku, fén, mlýnky, papírové pleny, gumové rukavice, toaletní papír, dále plno oblečení, bot, ponožek i kabelek. No zkrátka byla toho plná dodávka."

"Letohrádku Vendula jsme sice řekli, že chystáme sbírku, ale když viděli, co všechno jsme přivezli, byli velice překvapeni a měli neskutečnou radost. Poděkovali nám snad stokrát a ocenili hlavně praktičnost a kvalitu sbírky. Proto jsem Vám nyní chtěla jejich poděkování předat", řekla hlavní organizátorka paní Eva.

"Všude kolem slyším, jak jsou lidé na sebe zlí a že mezilidské vztahy jsou špatné, ale když vidím, že jsou lidé stále ochotni pomáhat jeden druhému, tak to s námi ještě není tak špatné, anebo mám velké štěstí na lidi ve svém okolí, v každém případě chci říci, ještě jednou Vám všem moc děkuji."

 

 

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)
eploty.cz
(ploty, oplocení, branky, brány a pletiva)
WC kompas
České půjčovny
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.