Naděje žije vždycky, zvítězit se dá i nad smrtí
Dispečink Slaný
312 527 488

Naděje žije vždycky, zvítězit se dá i nad smrtí

9.3.2014 | autor: Admin

Bojovat se má až do konce, naděje žije vždycky, vzkázal do světa fotbalista Éric Abidal, když vyhrál s Barcelonou Ligu mistrů poté, co prodělal rakovinu jater. A jeho vzkaz je také mottem knihy Vítězové nad smrtí, která vyšla v úterý 4. března. Jejími autory jsou Karel Felt a jeho dcera Veronika Kramlová, redaktoři Práva a Sport.cz. Knihu pokřtili fotbalista Petr Čech, badmintonista Petr Koukal a automobilový závodník Stanislav Matějovský. Příprava knihy trvala dva roky a obsahuje téměř sedm desítek příběhů českých i světových sportovců, kteří se dokázali vrátit na scénu navzdory vážné nemoci či zranění. „Motto jsme si vypůjčili od Érica Abidala. Život je krásný a bojovat o něj, stojí za to. Bojujte a nikdy to nevzdávejte. Vždycky existuje naděje, byť třeba sebenepatrná," řekl během křtu za autory Karel Felt.

„V kritické chvíli je vždy důležitá podpora okolí a vzory, že se s osudem bojovat dá. Ze sedmdesáti příkladů si snad každý vybere," usmál se jeden z kmotrů Petr Čech, který i po zlomenině lebeční kosti patří k nejlepším brankářům na světě.

„Právě díky sportu a pohybu vůbec se dá dokázat spousta věcí," přidával se Petr Koukal, jenž překonal rakovinu a dostal se na olympijské hry.

Na této akci naši společnost prezentoval Petr Koukal, jehož v rámci marketingových aktivit TOI TOI také podporuje.

 
DOPORUČUJEME

TOI TOI ploty
(ploty, oplocení, mobilní zábrany)
eploty.cz
(ploty, oplocení, branky, brány a pletiva)
WC kompas
České půjčovny
Katalog českých půjčoven poskytujících slevy a výhodné nabídky.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Katalog produktů
Akční nabídka
Reference
Ceník služeb TOITOI

RYCHLÝ KONTAKT

312 527 488
Infolinka pro zákazníky

info@toitoi.cz

© 1998-2016 Mobilní WC toalety a mobilní oplocení TOI TOI Tel.: +420-312 527 488, 312 520 818, 312 520 819 | e-mail: info@toitoi.cz
Czech Free Media s.r.o.